Menu

OFERTA ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH

w roku szkolnym 2017/2018

Tematyka zajęć

Do jakiej grupy uczniów skierowane są zajęcia?

(Z - zajęcia rozwijające uzdolnienia

i zainteresowania

W - zajęcia wyrównawcze)

Dzień i godzina

zajęć

Miejsce

zajęć

Nauczyciele prowadzący

KLUB  TURYSTYCZNY ,,WŁÓCZYKIJE"

 (Z)

SOBOTA

9.00 - 13.00

( spotkania co 4 tygodnie)

ZBIÓRKA PRZED SZKOŁĄ

ANNA KORYCKA

JAGODA KRAMAREK

,,KOLORY ŚWIATA" -

ZAJĘCIA PLASTYCZNE (Z)

CZWARTEK

16.15 - 17.15

SALA NR 15

JAGODA

ZAJĄC

,,POZNAJEMY PANA JEZUSA,

CZYLI MAŁY KATECHIZM"

( Z)

 

WTOREK

14.40 - 15.25

SALA NR 22

O. WITOLD

 SŁOWIK

,,WEWNĘTRZNE OCZY"

 - ZAJĘCIA PLASTYCZNE

(ZOK)

DLA UCZNIÓW

KLAS II- IV

(Z)

 

ŚRODA

15.30 - 16.30

SALA NR 28

BOŻENA

NOWINKA

 

,, ŁAMIGŁÓWKI MĄDREJ GŁÓWKI" -GRY I ZABAWY DYDAKTYCZNE

DLA UCZNIÓW KLAS I

(W)

 

WTOREK

10.45 - 11.30

BIBLIOTEKA

MAŁGORZATA JARLACZYK

,,RADZĘ SOBIE CORAZ LEPIEJ " - ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE

(W)

WTOREK

15.30- 16.15

( w zależności od potrzeb)

SALA NR 18

MAŁGORZATA

JARLACZYK

,,MATEMATYKA TO MOJE DRUGIE IMIĘ" - ZAJĘCIA MATEMATYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS III

(Z)

 

PIĄTEK

13.45 - 14.30

SALA NR 18

DOROTA

WOJTALEWICZ

,,MOJA MAŁA OJCZYZNA" - ZAJĘCIA REGIONALNE DLA UCZNIÓW KLAS I-III

(Z)

PIĄTEK

10.45 - 11.30

SALA NR 16

DANUTA

KOSZUCKA

,, KLIK I JESTEM MISTRZEM MATEMATYKI"-

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS III

(Z)

WTOREK

11.45 - 12.30

BIBLIOTEKA

ELŻBIETA

FABER

,,SZACHY DLA PIERWSZAKA"

ZAJĘCIA DLA UCZNIÓW KLAS I

(Z)

 

PONIEDZIAŁEK

9.50 - 10.35

BIBLIOTEKA

MAŁGORZATA

 

CYRAN - PRUS

DZIEWCZĘCY ZESPÓŁ WOKALNY

DLA UCZNIÓW

 KLAS III

(Z)

ŚRODA

14.00 -14. 45

BIBLIOTEKA

ANNA

SOBCZAK

KOŁO EKOLOGICZNO - PRZYRODNICZE

,,PRZYJACIELE PRZYRODY"

DLA UCZNIÓW

 KLAS I-III

(Z)

WTOREK

12.00- 13.00

SALKA TERAPEUTYCZNA

MARTA

KORCZYŃSKA

KOŁO REDAKCYJNE SZKOLNEJ GAZETKI -

 ,, WESOŁA CZTERNASTKA"

 DLA UCZNIÓW

KLAS I -III

(Z)

CZWARTEK

16.20 - 16.55

SALA NR 33

JAGODA

KRAMAREK

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

( Z)

PIĄTEK

17.00 -17.45

ŚWIETLICA

BOGUSŁAWA MOMOT

MARTA KORCZYŃSKA

ANNA KORYCKA

,,DIY -DO IT YOURSELF"

JĘZYK ANGIELSKI  DLA UCZNIÓW KLAS III

(Z)

PONIEDZIAŁEK

10.45 - 11.30

BIBLIOTEKA

EWA

MUSZYŃSKA

,, LUBIMY JĘZYK POLSKI" - ZAJĘCIA POLONISTYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS VII

(Z)

PIĄTEK

8.00 - 8.45

SALA NR 36

MAŁGORZATA

KASPRZAK

,,ZROZUMIEĆ MATEMATYKĘ " ZAJĘCIA

WYRÓWNAWCZE

Z MATEMATYKI

( W)

CZWARTEK

13.45 - 14.30

SALA NR 32

MAGDA

ZAJĄC

WARSZTATY PLASTYCZNE

DLA UCZNIÓW

KLAS IV - VII

( Z)

CZWARTEK

15.00 - 16.00

SALA NR 28

BOŻENA

NOWINKA

 

KOŁO MŁODYCH MATEMATYKÓW

,,PITAGORAS"

DLA UCZNIÓW

 KLAS V

(Z)

PONIEDZIAŁEK

15.30 - 16.15

SALA NR 37

JOLANTA

OWOC

,,SIATKÓWKA NA WESOŁO" - ZAJĘCIA SPORTOWE DLA UCZNIÓW KLAS IV- V

(Z)

PONIEDZIAŁEK

15.30 - 16.30

SALA

GIMNASTYCZNA

WIOLETTA

ZIÓŁKOWSKA

KOŁO MŁODEGO DZIENNIKARZA GAZETKI SZKOLNEJ

,, JASKÓŁKA"

(Z)

WTOREK

15.30 - 16.15

SALA NR 34

JOANNA

GŁODECKA

KAROLINA

GDAŃSKA

KÓŁKO TEATRALNE

,,TALENCIAKI"

(Z)

PONIEDZIAŁEK

15.30 - 16.15

 

SALA NR 34

JUSTYNA

RUDEK

ZESPÓŁ WOKALNY

,,BEMOLKI"

(Z)

PONIEDZIAŁEK

15.20 - 16.05

SALA NR 28

BERNADETA

BĘBENEK

,,MAŁA AKADEMIA RĘKODZIEŁA"

( W )

ŚRODA

15.30 - 16.30

SALA NR 25

ELŻBIETA

NOWACKA

,,TAJEMNICE PRZYRODY " -

ZAJĘCIA PRZYRODNICZE DLA UCZNIÓW KLAS IV

(Z)

CZWARTEK

14.40- 15.25

( zależności od potrzeb)

SALA NR 22

ANNA

JASINOWSKA

,, Z JĘZYKIEM POLSKIM ZA PAN BRAT" - KOŁO POLONISTYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS VII

( Z)

ŚRODA

14.40 - 15.25

( zależności od potrzeb)

SALA NR 24

ROMUALD

WALCZAK

,,Z MATEMATYKĄ NA WESOŁO" - KOŁO MATEMATYCZNE  DLA UCZNIÓW KLAS VII

(Z)

PONIEDZIAŁEK

15.30 - 16.15

( zależności od potrzeb)

SALA NR 35

BARBARA

WALCZAK

 KOŁO GEOGRAFICZNE -PRZYGOTOWANIE DO KONKURSÓW

(Z)

WTOREK

14.30 - 15.15

SALA NR 38

MARIOLA

 FURTAK

,, DO YOUR BEST" -

ZAJĘCIA

 Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

DLA UCZNIÓW

KLAS V

(W)

CZWARTEK

13.45-14.30

SALA NR25

EWA

 MUSZYŃSKA

,,POLUBIĆ MATEMATYKĘ"- ZAJĘCIA MATEMATYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS IV -VI

(W)

 

CZWARTEK

15.30 - 16.15

SALA NR 36

AGNIESZKA

HEYDUK

,,JĘZYK POLSKI BEZ

TAJEMNIC" - KOŁO

POLONISTYCZNE

DLA UCZNIÓW

KLAS IV i V

(Z)

PIĄTEK

14.30 -15.30

( zależności od potrzeb         i konkursów )

SALA NR 34

JUSTYNA

RUDEK

PIŁKA RĘCZNA

(Z)

WTOREK

15.30 - 16.30

SALA

 GIMNASTYCZNA

MARIUSZ

FÓRMANIAK

,,ENGLISH CORNER"

 - KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO

(Z)

ŚRODA

14.30 - 15.15

SALA NR 26

JUSTYNA

RATAJCZAK

ZAJĘCIA WYRÓWNAWCZE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

(W)

CZWARTEK

8.00 - 8.45

SALA NR 26

JUSTYNA

RATAJCZAK

KOŁO BIOLOGICZNE

( Z)

PONIEDZIAŁEK

16.15 - 17.00

( co 2 tygodnie)

SALA NR 22

RENATA

PIOTROWICZ

 

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 14
    Zielona Góra ul. Jaskółcza 66
  • (+68) 325 50 11
    500 795 964 - świetlica

Galeria zdjęć