Informacje

5 grudnia obchodzimy Miedzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji odbył się konkurs na plakat popularyzujący  działalność SKW "Pomocna Dłoń". Serdeczne  podziękowania dla wszystkich uczestników oraz gratulacje dla laureatów

❤

Laureaci:

Alicja Czapniewska 4 c
Emilia Górna  4b
Michalina Żarczyńska 4a

Prace wyróżnione:

Victoria Bilska 4b
Piotr Krysiński 4b
Jagoda Pasek 4b
Vanessa Szkudelska 4b
Wiktoria Wojciechowska 4b

Udział także wzięli:

Lena Michalik 4a
Valeriia Tsedryk 4a
Oliwia Wojcieszek 4b

❤ Dziękujemy ❤

21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji wszyscy uczniowie dostarczyli portrety najbardziej przyjaznych osób w swoich klasach, a te zawisły w holu szkoły. Pozatym wolontariusze SKW" Pomocna Dłoń" rozdawali serduszka z zadaniem do wykonania na rzecz innych. Każdy mógł napisać kilka miłych słów do wybranej osoby i wrzucić do "skrzynki życzliwości". Wolontariusze w przeciągu trzech przerw byli dostępni dla najmłodszych dzieci . Organizowali zabawy taneczne przy muzyce, która umilała wszystkim czas pomiędzy lekcjami. Poczta Życzliwości zostanie rozdana w środę 22 listopada. Bardzo dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas i dobre słowo;)

Akcja sprzątania grobów na miejskim cmentarzu  komunalnym  w Zielonej Górze.

Dnia 27.10.2023r. wolontariusze SKW "Pomocna  Dłoń" wraz z opiekunami spotkali się na cmentarzu w celu uporządkowania opuszczonych grobów i zapalenia światełka pamięci.

Uczniowie wyposażeni w grabie, worki i środki czystości z dużym zaangażowaniem wysprzątali opuszczone groby najmłodszych.

Już po raz drugi wolontariusze zaprezentowali bardzo szlachetną postawę i godnie reprezentowali naszą szkołę.

Dziękujemy !!!

Drodzy uczniowie!

Dzięki waszej ofiarności udało nam się rozprowadzić cebulki kwiatowe i zebrać kwotę

w wysokości 1385 zł.

Pieniądze zostały przekazane dla Hospicjum im. Lady Ryder of Warsaw w Zielonej Górze.

Bardzo dziękujemy w imieniu pacjentów ich rodzin oraz pracowników hospicjum za okazane wsparcie.

Opiekunowie SKW " Pomocna Dłoń".