Szkolna Gazetka

WESOŁA CZTERNASTKA to czasopismo, które jest tworzone z myślą o najmłodszych uczniach naszej szkoły. Redagują je ciekawi świata i niezwykle kreatywni uczniowie klas I-III! Staramy się, aby treści zawarte na jej stronach były ciekawe i wzbudzały zainteresowanie dzieci. W ciągu ostatnich lat do naszych działań włączali się również nauczyciele języka angielskiego: p. Karolina Gdańska, p. Magdalena Tracewska, p. Ewa Muszyńska, p. Małgorzata Partyka i aktualnie p. M. Łazowy.
Pierwsze świąteczne wydanie gazetki ukazało się 15 grudnia 2014 r. .i wzbudziło wielkie zainteresowanie zarówno ze strony dzieci, jak i dorosłych. Co roku bierzemy udział w Konkursie na Najlepszą Gazetkę Województwa Lubuskiego - w roku szkolnym 2015/2016 zdobyliśmy wyróżnienie w XI edycji w kategorii gazetek szkół podstawowych. W roku szkolnym 2016/2017 udało nam się wywalczyć II miejsce w XII edycji tego konkursu!

Aktualnie nasz zespół "Mały Redaktorek" pracuje nad 16 wydaniem WESOŁEJ CZTERNASTKI! Zapraszamy do zapoznania się z naszą twórczością na stronie internetowej naszej szkoły, gdzie umieszczone są wszystkie wydane dotychczas numery gazetki.

Zapraszamy do współpracy wszystkich najmłodszych uczniów naszej szkoły! Wasze uwagi, wskazówki oraz pomysły na artykuły są przez nas mile widziane! Mamy nadzieję, że przyłączycie się do nas oraz weźmiecie udział w naszych konkursach!

Jagoda Kramarek - opiekun gazetki

WESOLA_CZTERNASTKA_nr_16.pdf