Tydzień Szkoły 2015

Konkurs "SUPER KLASA"

Dnia 23 lutego 2016 roku, w ramach Tygodnia Szkoły, odbył się konkurs dla uczniów klas V, którzy walczyli o tytuł „SUPER KLASY”. Podczas turnieju przygotowanego przez panią Joannę Głodecką, panią Wiolettę Ziółkowską oraz panią Karolinę Gdańską, czteroosobowe drużyny z każdej klasy V, rywalizowały między sobą w konkurencjach sportowych, a także sprawdzających wiedzę z języka polskiego i obcego. Po bardzo emocjonujących konkurencjach, tytuł „SUPER KLASY” otrzymała klasa V „b”. Gratulujemy!!! Mamy nadzieję, że wszyscy, zarówno przedstawiciele klas, jak i publiczność, dobrze się bawili. Zwycięzcy otrzymali piękne nagrody, a pozostali uczestnicy – nagrody pocieszenia i odrobinę słodkości dla uczniów całej klasy.