Menu


  •     W dniu 11 stycznia 2018 r. w Sali obrad Urzędu Miasta Zielona Góra przy ul. Dąbrowskiego 41 w Zielonej Górze został rozstrzygnięty konkurs plastyczny: „Śmieci nie giną w piecu, one wracają do nas przez komin ... ! skierowany do uczniów klas 1-7 szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych. Celem konkursu było upowszechnienie wśród dzieci i młodzieży wiedzy na temat jakości powietrza, ukazanie problemu spalania odpadów w piecach domowych.
    Z naszej szkoły zostało wyróżnionych sześcioro uczniów:
    - w kategorii klas I-III: 
    Nadia Sikora z klasy 1b i Brajan Cukierki z klasy 1b (opiekun p. Małgorzata Jarlaczyk),
    - w kategorii klas IV-VI: 
    Igor Budzyński z klasy 4e i Klaudia Kaczmarek z klasy 6a (opiekun p. Anna Jasinowska),
    - w kategorii klas 7 i gimnazjalnych:
    Magdalena Duda z klasy 7b i Adam Gwoździarski z klasy 7c (opiekun p. Bożena Nowinka).
    Gratulujemy !!!

     




     
    22.01.2018 17:47 | więcej »
  •    
       Dnia 15 grudnia w Szkole Podstawowej nr 17 w Zielonej Górze odbyła się XIII edycja Konkursu międzyszkolnego dla uczniów klas piątych pt. "Uzależnienia a zdrowie". Celem konkursu było propagowanie wiedzy na temat szkodliwości uzależnień, poszerzenie wiedzy o wpływie zdrowego stylu życia na funkcjonowanie człowieka oraz kształtowanie umiejętności życia bez nałogów.
        W tym roku naszą szkołę reprezentowali Bartosz Łukasiewicz i Grzegorz Wojciechowski z klasy Vc, którzy zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy!
     


     
    07.01.2018 20:24 | więcej »

  • 16 listopada odbył się turniej szachowy szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Natalia Keller (kl.7a), Patryk Rudnicki (kl.7d), Franek Rożek (kl.5c), Olaf Lewandowski (kl.4b) i Kacper Ptaszyński (kl.3d). Opiekun grupy to p. Wioletta Ziółkowska.
    Drużyna z "Czternastki" osiągnęła sukces, zajmując III miejsce w Zielonej Górze.
    Gratulujemy!
    19.11.2017 18:23 | więcej »
  • 24 października 2017r. w Szkole Podstawowej nr 8 w Zielonej Górze podsumowano XII edycję konkursu pt: „Jan Paweł II autorytetem w drodze ku przyszłości”. Na konkurs wpłynęło ponad 300 prac. Uczennice z naszej szkoły z klasy 3f odniosły piękny sukces. W kategorii klas I-III Dobrawa Kołtan zajęła I miejsce , a Hania Grzesiak otrzymała wyróżnienie.
    Uczennicom i p. Jagodzie Zając, pod kierunkiem której powstały nagrodzone prace serdecznie gratulujemy.

    Życzymy kolejnych sukcesów.

          

    19.11.2017 18:24 | więcej »
  • NASI MISTRZOWIE TABLICZKI MNOŻENIA
    1. Badowska Maja                     klasa 6b
    2. Bogusławska Alicja                klasa 4d     
    3. Bojanowska Hanna                klasa 4b
    4. Borek Laura                            klasa 6c
    5. Borzym Wiktor                      klasa 4e
    6. Budzyński Igor                       klasa 4e
    7. Chodacki Mateusz                           klasa 7a
    8. Ciecińska Dagmara                klasa 7d
    9. Czyżewska Zuzanna               klasa 5c
    10. Derlatka Julia                         klasa 7a
    11. Dobraś Klaudia                      klasa 7c
    12. Domagała Anna                      klasa 5c
    13. Drozd Amelia                         klasa 4b
    14. Duchnicz Kacper                       klasa 7d
    15. Falicki Dorian                           klasa 7d
    16. Gawryszewski Ksawie           klasa 7c
    17. Glińska  Ola                           klasa  4a
    18. Gługocka Amelia                    klasa 7c
    19. Grabowy Mikołaj                            klasa 6a
    20. Grzybek Dawid                      klasa 7c
    21. harmak Maria                         klasa 7d
    22. Hawełko Dominika                klasa 7c
    23. Hawełko Mateusz                            klasa 6a
    24. Hyża Bartek                                     klasa 4b
    25. Ilejnik Krzysztof                   klasa 4a
    26. Kaczmarek Klaudia                klasa 6a
    27. Kaczmarek Konrad                klasa 4c
    28. Kaczmarek Ola                      klasa 7d
    29. Kardas Milena                        klasa 6c
    30. Kardzis Maja                          klasa 7d
    31. Karpińska Martyna                klasa 4b
    32. Karski Igor                             klasa           4e
    33. Kasperowicz Kalina                klasa 4a
    34. Katysz Kaja                            klasa 7c
    35. Kondracka Hania                    klasa 5a
    36. Koryzma Szymon                    klasa 4d
    37. Krajewsk Blanka                    klasa 4a
    38. Krynicka Ola                          klasa 7a
    39. Kurowiak Julia                       klasa 6c
    40. Kurowski Oskar                     klasa 5a
    41. Leks Damian                          klasa 6c
    42. Łączkowska Hania                 klasa 7a
    43. Magierska Oliwia                             klasa 5b
    44. Malara Krzysztof                             klasa 7d
    45. Marczeniak Wiktoria                       klasa 5a
    46. Marek Zuzanna                      klasa 4b
    47. Matuszak Kacper                   klasa 4a
    48. Medyńska Weronika               klasa 5c
    49. Mękalski Paweł                      klasa 5d
    50. Mirczyński Piotr                      klasa 7c
    51. Mireńczyk Hania                    klasa 4d
    52. Mirosławski Miłosz                 klasa 7a
    53. Moczkodan Filip                    klasa 7a
    54. Muchorowski Michał              klasa 4c
    55. Muniak Maciej                       klasa 4b
    56. Nekrutowa Weronika             klasa 6c
    57. Nikokiszyn Ania                     klasa 6a
    58. Nowak Bartek                        klasa 4a
    59. Olejnik Bartek                         klasa 4a
    60. Olejnik Krzysiu                        klasa 4a
    61. Ostapko Pola                         klasa 4a
    62. Pasich Nadia                          klasa 4c
    63. Petela Emilia                          klasa 6c
    64. Petela Martyna                       klasa 6b
    65. Piechnik Natalia                    klasa 5a
    66. Pietrzak Maja                          klasa 5a
    67. Pięta Kacper                           klasa 7d
    68. Pogoda Maciej                        klasa 6c
    69. Poznaniak Marek                    klasa 4c
    70. Regeńczuk Kasia                    klasa 4a
    71. Reslerowski Maciej                klasa 5c
    72. Rojas-Perez Daniel                 klasa 7d
    73. Rojas-Perez Laura                  klasa 7d
    74. Rożek Franek                         klasa 5c
    75. Rudek Oliwer                         klasa 6c
    76. Rudnicki Patryk                     klasa 7d
    77. Smykał Filip                           klasa 4d
    78. Spanbrucker Maciej               klasa 4c
    79. Spychalska Rozana               klasa 7d
    80. Stonowska Maria                   klasa 4e
    81. Szandurska Pola                     klasa 5d
    82. Szarowar Julia                        klasa 5a
    83. Ślusarczyk Szymon                klasa 5d
    84. Tarasiewicz Hania                  klasa 7a
    85. Tomaszek Jagoda                  klasa 6c
    86. Urbańska Róża                       klasa 5c
    87. Walczak Gabriel                     klasa 4e
    88. Walczak Inez                          klasa 7d
    89. Walczak Lena                         klasa 4d
    90. Walerys Krystian                     klasa 7a
    91. Wirszyc Monika                     klasa 6b
    92. Wiśniewska Michalina            klasa 7d
    93. Wiśniewski Piotr                    klasa 4e
    94. Wojciechowicz Julia                klasa 4b
    95. Zamorski Jakub                      klasa 4d
    26.10.2017 14:25 | więcej »

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 14
    Zielona Góra ul. Jaskółcza 66
  • (+68) 325 50 11
    500 795 964 - świetlica

Galeria zdjęć