Szkolny Konkurs Recytatorski

Z  okazji Tygodnia Szkoły odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski zorganizowany przez Joannę Głodecką i Justynę Rudek. Uczniowie startowali w dwóch kategoriach wiekowych, na poziomie  klas I-III i IV-VI.
Zwycięzcy będą  reprezentowali naszą szkołę w Miejskim Konkursie Recytatorskim organizowanym przez Zielonogórski Ośrodek Kultury.
Na poziomie klas I-III zwyciężyli:
I miejsce Aniela Schlafka z klas II d,
II miejsce Oliwia Paluchowska z klasy II a,
III miejsce Bartłomiej Brandt z klasy II f.

Na poziomie klas IV-VI zwyciężyli:
I miejsce Kacper Szambelan z klasy IV b,
II miejsce Róża Urbańska z klasy IV c,
III miejsce Michał Wiśniewski z klasy IV a.
            Ponadto wyróżnienia otrzymało 11 uczniów: Antoninę Machel z klasy II a, Klaudię Kubiak z klasy II f, Lenę Walczak z klasy III d, Franka Grudzińskiego z klasy II c, Michała Troczyńskiego z klasy II f, Filipa Czerkawskiego z klasy II f Macieja Matusewicz z klasy IV b, Franciszka Rożka z klasy IV c, Polę Szandurską z klasy IV d, Dominikę Chawełko z klasy VI c i Kacpra Duchnicza z klasy VI d.

Konkurs cieszył się dużą popularnością, wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i  gratulujemy.