Zakończenie akcji " Wyślij pączka do Afryki"

W wyniku zakończenia akcji „Wyślij pączka do Afryki 2021” informujemy, że zebraliśmy 309,83 gr. Pieniądze przekazaliśmy na konto Zakonu Kapucynów.
W jaki sposób zostaną one wykorzystane, możemy dowiedzieć się bezpośrednio od organizatorów akcji, którzy przesłali nam podziękowania.
„Szczęść Boże!
Dzisiaj otrzymaliśmy darowiznę przekazaną przez Szkołę Podstawową nr 14
im. Adama Mickiewicza w Zielonej Górze.
Darowizna złożona została w ramach akcji "Wyślij pączka do Afryki 2021".
Misjonarze zamienią Państwa ofiarę w wysokości 309,83 PLN na posiłki dla osieroconych dzieci, lekarstwa dla chorych, czystą i zdrową wodę i wiele innych dobrych rzeczy.
Państwa pomoc przez ręce misjonarzy kapucynów trafi do najbardziej potrzebujących.
Dzięki Państwa wpłacie dzieci zjedzą ciepły posiłek, pójdą do szkoły i poczują, że ktoś o nich dba. Bardzo dziękujemy.
Dzięki Państwa wpłacie otoczymy opieką ludzi starszych, samotnych i niezaradnych. Bardzo dziękujemy!
Dzięki Państwa wpłacie nasi misjonarze spełnią wiele uczynków miłosierdzia.
To będą Wasze uczynki miłosierdzia!
Prosimy zachęcić bliskich i przyjaciół do przyłączenia się do misyjnego dzieła Kościoła a wspólnie zrobimy wiele dobrego!
Misjonarze kapucyni otaczają Was swoją modlitwą
br. Jerzy Steliga OFMCap

Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowania i zapraszamy do udziału w kolejmych akcjach.
Opiekunowie SKW „Pomocna dłoń”.