Menu

 • Program dla szkół

  W dniach 1 i 2 października 2020r. w ramach inauguracji „Programu dla szkół” w świetlicy szkolnej odbyły się zajęcia dydaktyczne,  mające na celu uświadomienie dzieciom, jak ważne jest zdrowe odżywianie. W ramach zajęć dzieci obejrzały film  edukacyjny pt. „Ekipa Chrumasa gotuje: odc. jesień-zima”, zapoznały się z wierszem J. Brzechwy „Na straganie” oraz wysłuchały piosenki pod tym samym tytułem.

  Ponadto uczniowie podczas zajęć plastycznych wykonali kolorowe owoce i warzywa. Odbyły się również warsztaty, podczas których dzieci wykonały szaszłyki ze świeżych owoców.

  22.10.2020 22:09 | więcej »
 • Pasowanie na pierwszaków

  W dniach 21 i 25 września 2020r. w świetlicy szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie świetliczaków na członków gromady świetlicowej. W poniedziałek 21 września uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie klasy 1a i 1b, w piątek natomiast uczniowie klasy 1c i 1d. Wszystkie klasy przybyły wraz ze swoimi wychowawczyniami. Swoją obecnością zaszczyciła nas także p. wicedyrektor Maria Szymczak.

  Cała uroczystość składała się z dwóch części: tzw. egzaminu praktycznego oraz części oficjalnej, czyli uroczystego ślubowania. Słowa ślubowania czytała p. kierownik Anna Sobczak, za którą uczniowie głośno powtarzali ślubując uroczyście, że będą przestrzegać zasad obowiązujących w świetlicy. Na zakończenie uroczystości pierwszaki otrzymały papierowe ołówki wraz ze słodką niespodzianką. Na pamiątkę tego wydarzenia wykonano także wspólne zdjęcia.

  Uroczystość przygotowały i poprowadziły panie: Maria Chojnacka i Anna Trojan.

  22.10.2020 21:58 | więcej »

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 14
  Zielona Góra ul. Jaskółcza 66
 • (+68) 325 50 11
  500 795 964 - świetlica

Galeria zdjęć