Konkurs „Jesteś tym, co jesz”

Dnia 8 czerwca 2017 r. w naszej szkole odbył się konkurs pod nazwą „Jesteś tym, co jesz” adresowany do dzieci przedszkolnych. W zabawie wzięły udział dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 14, Miejskiego Przedszkola nr 40 oraz Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej nr 14. Dzieci miały możliwość dowiedzieć się, co robić, aby być zdrowym. Z pośród wielu konkurencji najbardziej spodobała się „Biegana bajka”, podczas której dzieci miały okazję utrwalić właściwe nawyki w dbaniu o higienę jamy ustnej. Wszystkim dzieciom kibicowało jury w składzie: p. Jolanta Jasińska- dyrektor szkoły, p. Aleksandra Białęcka- vicedyrektor, p. Marianna Dziuda- pielęgniarka szkolna oraz p. Anna Sobczak- kierownik świetlicy szkolnej. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały upominki i zdrowe przekąski.
Konkurs przygotowały i poprowadziły panie na co dzień pracujące w świetlicy: B. Momot, M. Korczyńska i A. Wołejko.