• Dnia 23 października 2018 r. w auli CKZiU „Ekonomik” w Zielonej Górze odbyła się uroczystość zielonogórskiego podsumowania ogólnopolskiej kampanii profilaktyczno- edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł”, organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych.
    Tegoroczna edycja kampanii realizowana była pod hasłem „Autoportret. Zadziwiam siebie, gdy siebie poznaję – czyli o budowie poczucia własnej wartości”. Jej celem było m. in. wspieranie pozytywnych wyborów życiowych dzieci i młodzieży, doskonalenie umiejętności pozytywnego myślenia, rozwijanie umiejętności zdrowego spędzania czasu.  Oprócz konkursu plastycznego ogłoszonego przez organizatorów kampanii, Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom ogłosiło konkurs plastyczny i konkurs na film pod hasłem „Nie piję, nie palę, nie biorę – spełniam swoje marzenia”.
    W gronie ogólnopolskich laureatów konkursu „Autoportret” znalazło się 7 uczniów z naszej szkoły. Nagrodzeni to: Kinga Magierska kl. VIb, Kinga Grodecka kl. VIb, Hubert Radzik kl. VIb, Kajetan Stachowski kl. VIb, Amelia Sługocka kl. VIIIc, Kaja Łotysz kl. VIIIc, Amelia Kostecka kl. VIIIc.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

13.11.2018 06:43 | więcej »
  •
    Dnia 24 października 2018 r.  w Szkole Podstawowej Nr 8 podsumowano XIII Miejski Konkurs Plastyczny pt.:"Jan Paweł II autorytetem w drodze ku przyszłości" Niepodległość Polski w nauczaniu Jana Pawła II "Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi"
    Na konkurs wpłynęło blisko 300 prac. Uczennica z naszej szkoły Nadia Sikorska z klasy1B otrzymała wyróżnienie w tym konkursie.

27.10.2018 21:46 | więcej »