Konkurs "Bezpieczne ferie zimowe"

Ferie zimowe to czas beztroskich zabaw na śniegu, szaleństw na sankach i nartach, akrobacji na lodowisku. W celu upowszechnienia wśród dzieci zasad bezpiecznego wypoczynku podczas ferii zimowych dnia 8 lutego 2018 r. podczas obchodów Tygodnia Szkoły  świetlica zorganizowała szkolny konkurs dla klas I pod  hasłem „Bezpieczne ferie zimowe”.
Dzieci odpowiadały na pytania dotyczące sposobów spędzania czasu wolnego oraz  bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu. Pierwszoklasiści brali udział w konkurencjach sportowych oraz tworzyli kodeks zimowy. Przez cały czas trwania konkursu reprezentacje poszczególnych klas wykonywały plakaty nawiązujące do poruszanej tematyki. Na zakończenie zabawy każda klasa otrzymała słodkie upominki.