Pod tym linkiem obejrzycie film instruktażowy

"Jak logować się do Microsoft Office 365?"

2020-09-15_at_16-53-28.mp4

W KAŻDYM Z NAS TKWI MOC CZYNIENIA DOBRA...

Drodzy Uczniowie i Rodzice!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji „SZLACHETNA PACZKA”, której celem jest stworzenie paczki dla potrzebującej rodziny – pani Agaty, pana Marka i ich 3 synów: Patryka (12 lat), Maćka (5 lat) i Krzysia (3 lata).

Najmłodszy Krzyś urodził się z czterokończynowym porażeniem mózgowym; mikrocefalią; wadami mózgu, serca, wzroku, słuchu; powiększoną wątrobą oraz śledzioną. Pierwsze 7 miesięcy życia  spędził w szpitalu, a wraz z nim jedno z rodziców na zmianę, drugie zajmowało się pozostałymi synami Patrykiem oraz Maćkiem. Taka sytuacja trwa do dnia dzisiejszego. Pobyty Krzysia w domu trwają od 2 tygodni do 2 miesięcy, po czym z powodu chorób następują powroty do leczenia szpitalnego. Rodzina do tej pory radzi sobie dzięki przychylności przełożonych pana Marka, którzy tolerują jego nieobecności w pracy z powodu zwolnień lekarskich.

Nasza szkoła od czwartku 25 listopada rozpoczyna akcję pomocy do rodziny wybranej z systemu „Szlachetnej Paczki”. Koordynatorem akcji jest p. Karolina Gdańska wraz z klasa 4c.

Żywność długoterminową oraz inne potrzeby, jakich listę znajdziecie Państwo kilkając w poniższy link, można przynosić do sali 25 i do biblioteki szkolnej. Akcja potrwa do czwartku 8 grudnia. To ważne, gdyż wszystkie rzeczy trzeba posegregować, zapakować świątecznie i opisać.

Uprzejma prośba – WAŻNE!!!

Jeśli ktoś z Uczniów lub Rodziców zechce zakupić rzeczy
z kategorii:

• odzież – konkretne rozmiary, podane na stronie,
  • obuwie,
  • blender – potrzebny do miksowania posiłków dla trzyletniego Krzysia,
  • meble – np. kanapa rozkładana 220x80x160,
  • rehabilitacja dla dziecka,

uprzejmie proszę o kontakt  na dzienniku elektronicznym
z  p. Karoliną  Gdańską.

O potrzebach Rodziny dowiecie się Państwo klikając
w poniższy link:

link do strony www

Wyniki konkursów!

Zachowaj Trzeźwy Umysł ® Ulotki profilaktyczne, materiały profilaktyczne

Miło nam poinformować, że w 2021 roku w ramach konkursów Zachowaj Trzeźwy Umysł Uczniowie Naszej szkoły zddobyli 5 wyróżnień !!!

1. Jagoda Szewczyk kl. IV b
  2. Zosia Kaźmierczak kl. IV b
  3. Róża Walczak kl. IV b
  4. Gabriela Górna kl. IV b
  5. Aleksandra Dudkowiak kl. IV b

Wszystkim serdecznie gratulujemy wygranej. Cieszymy się, że w tak trudnych czasach znaleźliście chęci, aby uczestniczyć w konkursach. Bardzo to doceniamy.

Na stronie internetowej kampanii ZTU opublikowano galerię z pracami uczniów, które zostały wyróżnione nagrodą główną w tegorocznym konkursie literacko-plastycznym „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”.

Jest coś do poczytania i do pooglądania.

Galeria dostępna tutaj: https://trzezwyumysl.pl/2021/10/konkursy-ztu-nagrody-glowne/

Miejski konkurs "TO MNIE USZĘŚLIWIA"

Z przyjemnością informujemy, że wśród nagrodzonych prac nadesłanych na konkurs plastyczny „To mnie uszczęśliwia”, organizowany przez Biuro Profilaktyki i Przeciwdziałania Uzależnieniom MOPS w Zielonej Górze, w ramach kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2021, znalazły się prace uczniów Naszej szkoły:

1. Aleksandra Dudkowiak kl. IV b
  2. Jagoda Szewczyk kl. IV b
  3. Róża Walczak kl. IV b
  4. Zosia Kaźmierczak kl. IV b
  5. Lena Sobiech kl. II c
  6. Natasza Lewandowska kl. III d
  7. Joanna Pięta kl. VII f
  8. Maja Grusznis kl. V c
  9. Hubert Budzyński kl. II b

SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY yes

Instrukcja, zasady i bezpieczeństwo podczas nauczania zdalnego.

klasy_1-_3  Zasady_oceniania_w_nauczaniu_zdalnym pdf

Instrukacja_i_zasady_zdalnego_nauczania..pdf