Czwartek 23.09.2021

Pod tym linkiem obejrzycie film instruktażowy

"Jak logować się do Microsoft Office 365?"

2020-09-15_at_16-53-28.mp4

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ

ZEBRANIA Z RODZICAMI 21.09.2021

STYPENDIUM SZKOLNE 2021/2022

Szanowni Rodzice, prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą Stypendium Szkolnego dla uczniów na rok szkolny 2021/2022

Zapisy do świetlicy w roku szkolnym 2021/2022

Zgłoszenie, kwalifikowanie i przyjmowanie uczniów do świetlicy szkolnej odbywa się w terminach:

1) pobieranie karty przyjęcia ucznia do świetlicy szkolnej bezpośrednio na stronie internetowej  szkoły od dnia 1czerwca  2021 r.
2) składanie wypełnionych kart przyjęcia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych RODO dla rodziców oraz osób upoważnionych do odbioru dziecka  od 7 czerwca do 27 sierpnia 2021 r.
3) kwalifikowanie uczniów oraz przyjmowanie do świetlicy do dnia 31 sierpnia 2021 r.
Po dniu 1września uczniowie będą przyjmowani do świetlicy w miarę wolnych miejsc.
WAŻNE:
Proszę pamiętać, przyjmowany będzie komplet dokumentów z podpisami obojga rodziców i zgodami RODO osób upoważnionych do odbioru dziecka.
Wszystkie dokumenty do pobrania znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce RODO.

SUKCESY UCZNIÓW

Z przyjemnością  informujemy, że nasi uczniowie odnieśli sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty:

TYTUŁ LAUREATA otrzymała:

Anna Maria  Cicha (kl. 8d) - konkurs przedmiotowy z jezyka polskiego

TYTUŁ FINALISTY otrzymali:

Róża Maria Urbańska (kl. 8c) - konkurs przedmiotowy z języka polskiego

Malina Wanda Borek (kl.8c) - konkurs przedmiotowy z języka polskiego

Malwina Gręda (kl.8a)-konkurs przedmiotowy z języka polskiego

Grzegorz Zbigniew Wojciechowski (kl.8c) - konkurs przedmiotowy z języka polskiego

Batrosz Łukasiewicz (kl.8c) - konkurs przedmiotowy z matematyki

Wiktor Borzym (kl.7e) - konkurs przedmiotowy z geografii

Paulina Anna Makowska (kl. 8d) - konkurs przedmiotowy z języka angielskiego

PONADTO TYTUŁ FINALISTY W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE Z FIZYKI ORGANIZOWANYM PRZEZ STOWARZYSZENIE NAUCZYCIELI FIZYKI (SNaFi) WE WSPÓŁPRACY Z UZ OTRZYMALI:

HUBERT RADZIK (KL. 8B)

BARTOSZ ŁUKASIEWICZ ( KL. 8C)

Instrukcja, zasady i bezpieczeństwo podczas nauczania zdalnego.

klasy_1-_3  Zasady_oceniania_w_nauczaniu_zdalnym pdf

Instrukacja_i_zasady_zdalnego_nauczania..pdf